Partizan slavio na Miloševićem povratničkom debiju - Tekstilac izdržao poluvreme u Humskoj (Video)
Slavlje fudbalera Partizana protiv Tekstilca, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 11. KOLO

Trijumf crno-belih

Objavljeno: 20:30h

Fudableri Partizana pobedili su Tekstilac sa 4:1 u 11. kolu Superlige Srbije na stadionu u Humskoj ulici.

Crno-beli su poveli golom Ibrahima Zubairua u 39. minutu posle kontre, a fantastično ga je uposlio Gajas Zahid.

Gosti iz Odžaka izjednačili su sa penala u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a Ivan Davidović je šutirao po sredini i pogodio.

Odmah potom je usledio evrogol Ibrahima Zubairua. Bio je to projektil posle ulaska iz šesnaesterca pravo u kontra rašlje, ali je poništen zbog ofsajda.

Bibars Natho je doneo novo vođstvo u 52. minutu pošto je mu je Nikola Marjanović ispucao loptu pravo na nogu koji je bio precizan sa 16 metara.

Savo Milošević je na trenerskom debiju i povratku upisao trijumf pošto je Gajas Zahid u 61. minutu zatresao mrežu sa ivice šesnaesterca.

To nije bilo sve od domaćina jer je Nemanja Nikolić stavio tačku u 90. minutu, a nadoknade vremena nije ni bilo.

Ranije tokom dana, kragujevački Radnički i Čukarički su remizirali 1:1, dok je Mladost iz Lučana bila bolja od Železničara u Pančevu sa 2:1.